Start Ogłoszenia parafialne XXV Niedziela zwykła
XXV Niedziela zwykła

22.09.2019

 

1. 

Przeżywamy XXV Niedzielę zwykłą:

* „Bóg zapłać” za dzisiejszą kolektę na cele parafialne;

* dla dzieci jest kolejne ziarno;

* buy levitra online na godz. 14.30 zapraszamy na niedzielne nieszpory.

2. 

W sobotę o godz. 9.30 zbiórka ministrantów a o 10.15 zbiórka marianek.

3. 

W przyszłą niedzielę:

* clomid online przeżywać będziemy odpust buy kamagra online ku czci św. Michała Archanioła – na sumę odpustową zapraszamy przedstawicieli wszystkich grup priligy online parafialnych – będzie jej przewodniczył i słowo Boże wygłosi sercanin ks. Bartosz Mrozek;

* o godz. 16.00 zapraszamy na Biesiadę Farską. Atrakcje będą i dla dzieci i dla dorosłych. Dochód z biesiady ma wspomóc trwającą renowację ołtarza w kościele parafialnym.

4. 

W kancelarii parafialnej można już składać intencje buy clomid mszalne na przyszły rok. Przez najbliższe dwa tygodnie zapraszam tych, którzy w przyszłym roku będą świętowali jakieś uroczystości rodzinne, jubileusze, buy generic propecia online i chcą, żeby były one związane z Mszą św.

5. 

Polecamy Waszej uwadze nowy numer Gościa Niedzielnego. W zakrystii można nabywać Kalendarze Rolnicze na przyszły rok w cenie 27 zł.

 

Czytania na dziś

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 79 gości