Start Ogłoszenia parafialne XXIV Niedziela zwykła
XXIV Niedziela zwykła

15.09.2019

 

1. 

Przeżywamy XXIV Niedzielę zwykłą:

* „Bóg zapłać” za dzisiejszą kolektę na cele parafialne;

* dzieci zachęcamy do zbierania ziarna – dzisiaj kolejny numer – rozwiązania przynosimy w piątek na Radosne Śpiewanie przy Fortepianie;

* na niedzielne popołudniowe nabożeństwo zapraszamy dzieci klas 3 i ich rodziców – po nabożeństwie konferencja dla rodziców. Prosimy, aby każde dziecko miało ze sobą modlitewnik „Droga do nieba”.

2. 

W buy priligy piątek o godz. 11.00 zbiórka pielgrzymów udających się do Włoch. Duchową opiekę nad pielgrzymami sprawować będzie ks. Tomasz Kafka.

3. 

Polecamy buy levitra online Waszej uwadze nowy numer Gościa Niedzielnego. W zakrystii można już nabywać Kalendarze Rolnicze na przyszły rok w cenie 27 zł.

4. 

Już buy clomid dzisiaj serdecznie zapraszamy na Biesiadę Farską, w niedzielne popołudnie 29.09. Będzie to okazja do miłego spędzenia czasu w gronie bliskich znajomych, przy ciekawym programie artystycznym i bardzo dobrze przygotowanym zapleczu gastronomicznym. Dochód z biesiady ma wspomóc trwającą renowację ołtarza w kościele parafialnym.

5. 

W niedzielę, 6.10 organizujemy wyjazd do Teatru Rozrywki w Chorzowie na musical Cabaret. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Koszt wyjazdu to
70 zł.

 

Czytania clomid online na dziś

Gościmy

Naszą witrynę przegląda propecia online teraz 92 gości