Start Ogłoszenia parafialne XXI Niedziela zwykła
XXI Niedziela zwykła

25.08.2019

 

1. 

Dzisiaj XXI Niedziela zwykła:

* „Bóg zapłać” za dzisiejszą kolektę na cele parafialne.

2. 

We wtorek o godz. 9.00 wyjazd ministrantów na pielgrzymkę LSO na Górę Świętej Anny.

3. 

W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 Msza dożynkowa, wpisana w program dożynek gminnych. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na remont ołtarza, a w Borkowicach na położenie kostki brukowej wokół kościoła.

4. 

Zachęcam buy clomid do lektury Gościa Niedzielnego.

5. 

Zapraszam buy clomid online wszystkich chętnych na nowy film pt. Tajemnica Ojca Piodo kluczborskiego kina bajka w poniedziałek 2.09. Wyjazd spod kościoła parafialnego o godz. 16.45. Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.

6. 

Wszystkich mieszkańców Borkowic informuję, że we wrześniu raz jeszcze zostanie przeprowadzona akcja zbiórki złomu. Już niebawem rozpoczną się prace związane z wymianą betonu wokół kościoła na kostkę brukową. Dochód ze sprzedaży złomu ma być pomocą w realizacji tego zadania.

7. 

Zachęcamy priligy online dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty przed rozpoczynającym się Nowym Rokiem Szkolnym. Okazja do spowiedzi jest pół godziny przed każdą Mszą św.

 

Czytania levitra online na dziś

Gościmy

Naszą witrynę przegląda kamagra online teraz 13 gości