Start Ogłoszenia parafialne XVIII Niedziela zwykła
XVIII Niedziela zwykła

4.08.2019

 

1. 

Dzisiaj XVIII Niedziela zwykła

* „Bóg zapłać” za dzisiejszą kolektę na seminarium duchowne i inne instytucje naszej diecezji.

2. 

W buy levitra tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i w piątek rano i po południu.

3. 

Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.

4. 

13.08 buy clomid wyrusza kluczborski strumień Opolskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Można się już zapisywać w kancelariach obydwu parafii w Kluczborku.

5. 

Można buy propecia online już zapisywać się na wspólny wyjazd autokarowy na obchody kalwaryjskie na Górę św. Anny. Koszt przejazdu to 40 zł. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian do udziału w tym wydarzeniu, szczególnie tych, którzy jeszcze nigdy na takich obchodach kalwaryjskich nie byli.

6. 

Ministrantów buy kamagra zachęcam do zapisywania się na pielgrzymkę LSO, która odbędzie w dniach 27/28.08 br. Mogą to uczynić przez odpowiedni wpis na grupie facebooka lub w zakrystii.

7. 

Składam serdeczne podziękowania za radośnie spędzony czas uczestnikom kolonii w Lewinie Kłodzkim. Szczególnie dziękuję osobom, które podjęły się opieki nad kolonistami: Maciejowi i Magdalenie Szymczyk, Klaudii Plewnia oraz Piotrowi Dmytruszyńskiemu. Bóg zapłać.

 

Czytania buy clomid na dziś

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 99 gości