Start Ogłoszenia parafialne XVII Niedziela zwykła
XVII Niedziela zwykła

28.07.2019

 

1.

Dzisiaj XVII Niedziela zwykła

* „Bóg zapłać” za dzisiejszą kolektę na cale parafialne.

* levitra online Stowarzyszenie Bogatalanta zaprasza dzisiaj do zwiedzania Chałpki Starzików w godz. 15.00-18.00.

2. 

W poniedziałek o godz. 8.00 spod kościoła parafialnego wyjazd dzieci na kolonie do Lewina Kłodzkiego.

3. 

W buy clomid online tym tygodniu kancelaria parafialna nieczynna. W ważnych sprawach proszę kontaktować się telefonicznie. Na czas naszego wyjazdu z dziećmi posługiwać będzie w parafii o. Arnold, franciszkanin z Góry Świętej Anny.

4. 

Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.

5. 

Ogłoszenie społeczne:

         priligy online Szanowni Rolnicy Gminy Kluczbork. W niedzielę 28.07 odbędą się wybory delegatów do izb rolniczych w całym kraju. To ważny moment dla rolników, którzy wybiorą przedstawicieli do swojego samorządy rolniczego. Zapraszam Was do wzięcia odpowiedzialności za przyszłość lokalnego rolnictwa. Poznajmy kandydatów, wybierzmy tych aktywnych, którzy utrzymują się z pracy we własnych gospodarstwach i mogą być przykładem oraz inspiracją dla innych.

         buy clomid online Wybory w naszej gminie odbywają się w Kuniowie w Sali wiejskiej w godzinach 8.00-18.00.

 

Czytania kamagra online na dziś

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości