Start
40 godzin

Przed zbliżającym się Wielkim Postem Kościół zachęca nas do adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie w ramach tzw. 40-godzinnego nabożeństwa (o którym już w 1539 r. papież Paweł III pisał, że powstało, aby „ułagodzić gniew Boga, spowodowany występkami chrześcijan, oraz aby udaremnić wysiłki i machinacje Turków, dążących do zniszczenia chrześcijaństwa”). Znajdź czas dla Pana!

Uniżam levitra online się z największą czcią przed Twoim Ciałem, Twoją Krwią, najpokorniejszy hołd przyjąć chciej, Jezu żyjący w Hostii tej.

Choć buy clomid zasłoniłeś Bóstwa blask uwielbiam w Tobie źródło łask, chociaż zakryłeś Swoją twarz wiem, że Ty nędzę moją znasz.

Do buy priligy online Serca Twego tulę się otwórz mi, Jezu skarby swe. Napój mnie Krwią swych słodkich Ran Tyś przecie z miłosierdzia znan.

 

 

Czytania buy kamagra na dziś

Gościmy

buy clomid online Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości