Start
Jamark adwentowy

Bardzo serdecznie zapraszamy Parafian i wszystkich chętnych do udziału w szczególnym i niezwykłym spotkaniu adwentowym. Znany mieszkańcom bogackiej parafii i okolicznych miejscowości Jarmark Adwentowy tym razem odbędzie się w stodole na plebanii. Nowa sceneria, zimowa - choćby ze względu na temperaturę, jaką przygotuje dla nas grudniowy czas, nieco inny program artystyczny, nowe miejsce, przygotowywane na tę okazję już od dłuższego czasu przez wielu zaangażowanych parafian, powinny sprawić, że to spotkanie bardzo pozytywnie wpłynie na nasze przeżywanie adwentu - czasu radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Ale nie zabraknie też wątków starych, tzn. znanych z poprzednich jarmaków bogackich: przesmacznych ciast, wypieków, aromatycznej kawy i grilowanej kiełbasy czy krupnioka, wprost z wiejskiej zagrody. Przeżyjmy te trzy spotkania razem!

Terminy: buy generic propecia online 1.12 (sobota), 9.12 (niedziela) i 15.12 (sobota).
Rozpoczęcie priligy online zawsze o godz. 15.00.

Już clomid online w sobotę, 1.12, kulminacyjne punkty artystyczne spotkania to koncert Parafialnej Orkiestry oraz występ Proskauer Echo. Kolejne dwa nie będą pod względem artystycznym ani odrobinę gorsze. 

W wielkiej Adwentowej Grze, która odbywać się będzie przy Jarmarku, główną nagrodą będzie wrześniowy udział w pielgrzymce do Włoch. 

Cały buy levitra dochód z tego wydarzenia przeznaczony zostanie na remont ołtarza w kościele parafialnym.

 

Czytania buy clomid na dziś

Gościmy

Naszą buy kamagra online witrynę przegląda teraz 4 gości