Start
Krzyż Pański


Arcykapłan więc zapytał Jezusa o Jego uczniów i o Jego naukę. Jezus mu odpowiedział: «Ja przemawiałem jawnie przed światem. Uczyłem zawsze w synagodze i w świątyni, gdzie się gromadzą wszyscy Żydzi. Potajemnie zaś nie uczyłem niczego. Dlaczego Mnie pytasz? Zapytaj tych, którzy słyszeli, co im mówiłem. Oto oni wiedzą, co powiedziałem». Gdy to powiedział, jeden ze sług obok stojących spoliczkował Jezusa, mówiąc: «Tak odpowiadasz arcykapłanowi?» Odrzekł mu Jezus: «Jeżeli źle powiedziałem, udowodnij, co było złego.
A buy propecia jeżeli dobrze, to dlaczego Mnie bijesz?» 

W buy clomid online Święto Podwyższenia Krzyża Świętego zapraszamy wszystkich parafian do udziału we Mszy św. (godz. 17.00), bezkrwawej ofierze Jezusa Chrystusa, który dla naszego zbawienia wziął krzyż na swoje ramiona. Po Mszy św. będzie miała adoracja krzyża, ilustrowana montażem słowno–muzycznym w wykonaniu Oskara Koziołka (bas) i Michała Blechingera (organy). Następnie w procesji ze świecami przejdziemy na krzynkę, gdzie odbędzie się poświęcenie nowego krzyża.

Poprzedni buy clomid krzyż, przed kilkoma tygodniami, został sprofanowany przez nieznanego sprawcę.

 

 

Czytania buy kamagra online na dziś

Gościmy

Naszą buy priligy witrynę przegląda teraz 27 gości