Start
Złoty Jubileusz I Komunii

W kamagra online sobotę, 2.06, świętowano w naszej parafii 50-lecie pierwszej Komunii św. Rzec by można, że Jubilaci zjechali się z całego świata. Spotkanie rozpoczęło się od Mszy św., której przewodniczył ks. bp Jan Wieczorek, a koncelebransem był ks. Franciszek Lerch. 

Kolejna propecia online część spotkania miała miejsce już przy wspólnym stole. Najpierw jednak trzeba się było rozpoznać, przypomnieć imiona i nazwiska oraz inne okoliczności sprzed lat. Wspomnieniom nie było końca.

Z clomid online pewnością drugi dzień czerwca br., jak i ten, który był 50 lat temu, przyniosły Jubilatom niezwykle wiele dobrych emocji, wzniosłych uczuć zy też łeż wzruszeń. Bogu niech będą dzięki!

 

Czytania buy priligy online na dziś

Gościmy

clomid online Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości