Start
Wizyta w Rozmierzy

Odwiedziliśmy kamagra online małą miejscowość koło Strzelec Opolskich - Rozmierz. Ta wizyta była odpowiedzią na zaproszenie, jakie przed rokiem skierowali do nas mieszkańcy Rozmierzy, goszczący w naszej parafii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tam levitra online w kościele parafialnym pw. Św. Michała Archanioła modliliśmy się niedzielnymi nieszporami wielkanocnymi. Po nabożeństwie pani Sołtys zaprosiła wszystkich na kawę i kołacz do sali OSP. Po posiłku udaliśmy się do sąsiadującej świetlicy wiejskiej, w której od 69 lat działa miejscowy teatr. Artyści, czyli młodzież z Rozmierzy, przygotowali sztukę pt. "Domek z ogródkiem". My zaś mieliśmy okazję zobaczyć, jak w takiej małej społęczności można z pasją realizować tak wielkie dzieła. Obok głównego przedstawienia wystawili jheszcze humoreskę o dwóch ciotkach, co to za mąż wyjść chciały - jednak nic z tgo nie wyszło. Dziękujemy wszystkim za obecność i za to miłe spotkanie.  

 

Czytania buy clomid na dziś

Gościmy

Naszą witrynę przegląda buy priligy online teraz 61 gości