Start
Do Maryi

Maj - dla wielu najpiękniejszy miesiąc roku - to w Kościele okres szczególnej czci Matki Bożej. W Polsce żywa jest tradycja gromadzenia się wieczorami w kościołach, przy grotach, kapliczkach i figurach przydrożnych na nabożeństwach majowych, nazywanych „majówkami”. Jeszcze dziś przejeżdżając w majowy wieczór przez polskie wsie można usłyszeć pieśni maryjne. Zwyczaj ten trwa dopiero od połowy XIX wieku. „Bóg chce, abyśmy nie mieli niczego, co by nie przeszło przez ręce Maryi”  (św. Bernard).

 

Miesiąc maj zachęca nasze serca do otwarcia się w sposób wyjątkowy na Maryję. „Jest to miesiąc, w którym ze świątyń i z domów prywatnych, kierowane jest do Maryi najgorętsze i najczulsze uwielbienie, płynące prosto z serca. Jest to również miesiąc,
w którym z Jej tronu spływają do nas najhojniejsze i najobfitsze dary Bożego Miłosierdzia” (Paweł VI).

My, buy clomid chrześcijanie, którzy chcemy być zawsze blisko Maryi, możemy ofiarować Jej w maju coś specjalnego. Może to być pielgrzymka różańcowa, nawiedzenie kościoła Jej poświęconego, małe umartwienia, ofiarowanie nauki czy też dobrze wykonanej pracy, lub bardziej uważne odmawianie Różańca. Przede wszystkim zaś – udział w majowych nabożeństwach.

Maryjo, Matko moja i Pani moja, oddaję Ci duszę i ciało moje, życie i śmierć moją,
i to, co po niej nastąpi. Wszystko składam w Twoje ręce, o Matko moja. Okryj mnie swym płaszczem dziewiczym i udziel mi łaski czystości serca,

duszy i ciała, i broń mnie swą potęgą przed nieprzyjaciółmi wszelkimi. O śliczna Lilio, Tyś dla mnie zwierciadłem, o Matko moja.

Matko priligy online Boża, dusza Twa była zanurzona
w goryczy morzu, spójrz buy levitra online na dziecię Twoje i naucz cierpieć i kochać w cierpieniu.
Wzmocnij mą kamagra online duszę, niech jej ból nie łamie.
Matko łaski - naucz mnie żyć z buy clomid online Bogiem.

 

Czytania buy propecia online na dziś

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 88 gości