Start
Ziemia Święta

Poniżej podany jest program pielgrzymki do Ziemi Świętej w przyszłym roku.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oraz o podjęcie decyzji co do terminu wyjazdu. 

Termin pierwszy obejmuje przyszłoroczne ferie zimowe,

dlatego pierwszeństwo co do tego terminu mają osoby pielgrzymujące z dziećmi oraz pracownicy szkół. 

 

Termin kamagra online I: 1-8.02.2019        Termin II: 15-22.02.2019

 

1.Dzień:

WROCŁAW – TEL AWIW – JAFA – CEZAREA – HAJFA – TYBERIADA Zbiórka na lotnisku we Wrocławiu  na dwie godziny przed wylotem. Odprawa biletowo – paszportowa i bezpośredni lot do Tel Awiwu. Przylot na lotnisko Ben Guriona. Spotkanie z miejscowym przewodnikiem. Przejazd do Tel Awiwu. Zwiedzanie starej części miasta- Jafy. Przejazd nadbrzeżną równiną do Cezarei, gdzie znajduje się Herodiański akwedukt. Przejazd do Hajfy, wjazd na górę Karmel, gdzie znajduje się Kościół Stella Maris. Następnie przejazd do Tyberiady lub Nazaretu. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja, nocleg.

2.Dzień: KANA GALILEJSKA – NAZARET – GÓRA TABOR  Śniadanie w hotelu. Przejazd do Kany Galilejskiej, wizyta w Kościele Franciszkanów miejsca pierwszego cudu Chrystusa. Wizyta w Nazarecie, zwiedzanie Bazyliki Zwiastowania, przejście do Kościoła św. Józefa. Następnie przejazd autokarem pod Górę Tabor. Wjazd taksówkami na Górę Tabor i zwiedzanie Bazyliki Przemienienia Pańskiego. Powrót do hotelu na kolację oraz nocleg.

3.Dzień: TABGHA – KAFARNAUM – GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW – JEZIORO GALILEJSKIE Śniadanie w hotelu. Rozpoczęcie dnia wizytą w kościołach w okolicy Jeziora Galilejskiego: przejazd do Tabghy, miejsca cudu rozmnożenia chleba i ryb, Kościół Prymatu św. Piotra. Następnie przejazd północnym brzegiem jeziora do Kafarnaum, kolejno na Górę Błogosławieństw, rejs drewnianą łodzią po Jeziorze Galilejskim. Przejazd do hotelu w Betlejem na kolację oraz nocleg.

4.Dzień: BETLEJEM buy levitra – EIN KAREM  Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Betlejem: Bazylika Narodzenia Pańskiego, Kościół św. Katarzyny, Grota Mleczna, Pole Pasterzy. Następnie wizyta w Ein Karem w Sanktuarium Nawiedzenia św. Elżbiety  oraz  Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Powrót do hotelu w Betlejem na kolację oraz nocleg.

5.Dzień: JERYCHO – MORZE MARTWE Śniadanie w hotelu. Przejazd buy propecia online do Jerycha, do miejsca z widokiem na Górę Kuszenia. Kolejno przejazd nad rzekę Jordan do miejsca Chrztu Pana Jezusa. Na koniec dnia podróż nad Morze Martwe, czas na odpoczynek i kąpiel          w Morzu Martwym oraz kąpiele błotne. Powrót do hotelu w Betlejem przez Pustynię Judzką (panorama pustyni). Kolacja, nocleg.

6.Dzień: GÓRA OLIWNA – JEROZOLIMA   Śniadanie w hotelu. Wizyta na Górze Oliwnej, zwiedzanie Kościoła Pater Noster (Ojcze Nasz),Kaplica Wniebowstąpienia. Następnie przejście do kościoła klasztornego Dominus Flevit, przejście obok Cmentarza Żydowskiego. Kolejno punktem zwiedzania jest Bazylika Agonii (zwana także Kościołem Wszystkich Narodów) przy której znajduje się Ogród Oliwny – Getsemani. Przejście do Kościoła Grobu Najświętszej Marii Panny, położonego w dolinie Cedronu, pomiędzy Wzgórzem Świątynnym a Górą Oliwną. W kościele tym znajduje się grób Marii z Nazaretu, matki Jezusa. Następnie przejście Drogą Krzyżową „Via Dolorosa” do Bożego Grobu w Bazylice Grobu Świętego. Powrót do hotelu w Betlejem na kolację oraz nocleg.   

7.Dzień: JEROZOLIMA – GÓRA SYJON – TEL AWIW  Śniadanie w hotelu. Następnie przejazd do Jerozolimy na Górę Syjon, gdzie znajduje się Kościół św. Piotra „In Gallicantu”. Następnie udamy się do Wieczernika oraz Kościoła Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny. Przejście pod Ścianę Płaczu. Na koniec pobytu w Jerozolimie przejście do Bożego Grobu. Transfer na lotnisko Ben Guriona. Odprawa biletowo – paszportowa, wylot do Wrocławia. 

8.Dzień: WROCŁAW:  Przylot do Wrocławia. Zakończenie buy clomid online pielgrzymki.

 

Koszt pielgrzymki: 3160 zł 

 

Cena pielgrzymki zawiera: Bilet lotniczy: Wrocła priligy online w – Tel Awiw – Wrocław, opłaty lotniskowe, transfer klimatyzowanym autokarem podczas zwiedzania, zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych w hotelach 3 gwiazdkowych – zgodnie z programem pielgrzymki (zakwaterowanie: 2 noclegi w Tyberiadzie lub Nazarecie + 4 noclegi w Betlejem), Wyżywienie: 2 posiłki dziennie (7 kolacji, 7 śniadań), udział w programie imprezy, ubezpieczenie: KL 30.000 EURO, NNW 15.000 PLN, Bagażu 1.000 PLN, CP - chorób przewlekłych, obowiązkowa opłata na turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena pielgrzymki nie zawiera: Obligatoryjnie należy posiadać dodatkowo kwotę 130 USD. Kwota ta nie podlega rozliczeniu i obejmuje: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zgodnie z programem, napiwki dla kierowców, opiekę polskojęzycznego przewodnika podczas zwiedzania, system słuchawkowy oraz pozostałe koszty związane z realizacją programu. Cena nie zawiera również wydatków własnych, posiłków nie wymienionych w programie oraz przejazdu na lotnisko we Wrocławiu.

Uwaga: Program jest ramowy i może ulec zmianie. Kolejność zwiedzanych obiektów również może ulec zmianie. Dopłata do pokoju 1 osobowego – 200 USD.

 

 

 

Czytania na dziś

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości