Warsztaty w Bogacicy

W buy clomid online dniach poprzedzających nasz parafialny odpust ku czci św. Michała Archanioła odbędą się w naszej parafii warsztaty śpiewu liturgicznego.

Utwory priligy online Pawła Bębenka czy Piotra Pałki ze śpiewnika "Niepojęta Trójco", to filary ćwiczeń muzycznych, do których zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Każdy, komu zależy na pięknie liturgii i śpiewu liturgicznego, powinien się na nich znaleźć. Prosimy buy kamagra online też o upowszechnianie tej informacji i zaproszenia do szerszych kręgów - całego naszego dekanatu i nawet dalej.

Rozpoczęcie w piątek, 29.09, nabożeństwem adoracji krzyża z kanonami Taize. Po nabożeństwie krótkie spotkanie organizacyjne.

Ciąg buy propecia online dalszy w sobotę. To właściwy dzień ciężkiej warsztatowej pracy. Od godz. 10 do późnego wieczora.

W niedzielę spotykamy się do południa na porządnej rozgrzewce, rozśpiewce i Mszy św. odpustowej (albo też i na nabożeństwie - dla chętnych).

Serdecznie zapraszamy!!!

Czytania na dziś