Start
Rusza ZIARNO

Od buy priligy online najbliższej niedzieli ruszamy w naszych kościołach z nowym projektem. Nazywa się ZIARNO. Jest to zabieg, który ma na celu ułatwienie zapamiętania słyszanego słowa Bożego - szczególnie zaś Ewangelii. Skierowany jest do dzieci szkoły podstawowej.
Na buy clomid online Mszach niedzielnych każdy młody uczestnik będzie mógł otrzymać jedno ZIARNO, czyli kolorową karteczkę, z tekstem Ewangelii z danego dnia oraz z zadaniami do rozwiązania w domu. Po wykonaniu zadań wpisuje ich rozwiązania w odpowiednim miejscu, dopisuje swoje dane i przynosi odcięty fragment kartki na najbliższą Mszę szkolną. Z zebranych kuponów będziemy rozlosowywać nagrody.
Każdy buy clomid uczestnik otrzyma też pudełeczko, w którym będzie mógł składać kolejne ziarna. Zachęcamy do udziału w tym!
 

Czytania buy generic propecia online na dziś

Gościmy

Naszą witrynę przegląda buy kamagra online teraz 110 gości