Start
Chorwacja pozdrawia.

Pielgrzymi z Chorwacji pozdrawiają.

Szósty buy kamagra online dzień naszej podróży spędziliśmy właściwie znowu na terenie Bośni i Hercegowiny w Neum. Dzień odpoczynku, kąpieliw morzu, spacerów, podziwiania pięknej przyrody.

W piątym dniu pielgrzymi dotarliśmy do Dubrownika. Po Mszy św. w kościele św. Błażeja udaliśmy się na spacer po mieście, w który porwała nas i urzekła sposobem oprowadzania pani Karolina.

Dzień levitra online czwarty wyjazdu był dość odmienny od poprzednich. Mostar i jego muzułmańska część zachwyciły nas swoimi kolorami. Po południu zaś weszliśy na górę, na której Matka Boża objawiła się medugorskim wizjonerom.

W propecia online trzecim dniu pielgrzymi podjęli się wielkiego dzieła pokutnego - weszli na górę Krizowac, odprawiając nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Popołudnie spędzone na wodospadach - czyli pełny relaks. A wieczór w centrum Medjugorje - Msza św., nabożeństwo, odrobina zwiedzania.

 

Dzień priligy online drugi - choć deszczowy - nie odwiódł nas od realizacji zamierzonych planów. Sibenik, Trogir i Split urzekły nas swoim pięknem. We Mszy św. niedzielnej uczestniczyliśmy dopiero wieczorem niemalżepod gołym niebem w pięknej grocie lourdzkiej, znajdującej się jednak w Chorwacji.

W pierwszym dniu odwiedziliśmy tzw. chorwacką Częstochowę, czyli sanktuarium Matki Bożej Bystrzyckiej - Marija Bistricka.

 

Czytania buy clomid na dziś

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości