Start
Po koloniach.

W buy levitra dniach 28.07-5.08.2017 dzieci i młodzież z grup parafialnych miały możliwość uczestniczyć w zorganizowanych dla nich koloniach w Jarosławcu, nad Morzem Bałtyckim.

Był buy propecia to czas radości pośród rozmaitych zajęć. Nie zabrakło w programie wizyt na plaży, kąpieli w morzu, budowania zamków z piasku, zakopywania w nim co niektórych uczestników, plażowych zabaw z piłką. Dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych, muzycznych, sportowych. Płynęły statkiem "Król Eryk I", wchodziły na latarnię morską, w papugarni karmiły kolorowe ptaki, zachwycały się pięknymi okazami w motylarni, w muzeum bursztynu poznawały jego historię. A wszystko to pod okiem wykwalifikowanej kadry wychowawców z kierownikiem na czele. 

Dziękujemy buy kamagra online wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania i przeprowadzenia tego dzieła. Dziękujemy uczestnikom za wspaniałą atmosferę tego czasu.

Dziękujemy buy priligy online Caritas Diecezji Opolskiej, która ze środków Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom wsparła to dzieło dofinansowaniem w kwocie 5000 zł.

 

 

 

Czytania buy clomid na dziś

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości