Start
Dla każdego coś nowego

Wprawdzie buy generic propecia online jesteśmy dopiero nieco za połową roku kalendarzowego, możemy jednak już w tym momencie dokonać pewnego gospodarczego reasume z życia naszej parafii, gdyż gołym okiem widać, że coś się zmieniło.

Zgodnie buy kamagra online z brzmieniem tytułu niniejszego artykułu, w tym roku przy każdej z naszych świątyń dokonano pewnych prac i zabiegów (niecodziennych), które istotnie wpłynęły na ogólny wizerunek całości. I tak w Borkowicach dokonano podcinki wszystkich drzewek zdobiących wjazd do kościoła i cmentarz a następnie wyłożono granitem posadzkę przed wszystkimi wejściami do kościoła. W Bogacicy na cmentarzu zamontowano nową bramę, a na powrót z renowacji czekają figurki Zmartwychwstałego Jezusa oraz św. Antoniego. Na Wierzchach zaś wymienione zostały wszystkie okna i również dokonano podcinki i innych zabiegów pielęgnacyjnych w całym drzewostanie wokół kościoła.

Wszystkim buy clomid online zaangażowanym w te dzieła - bezpośrednio i pośrednio - serdecznie dziękujemy.

 

Czytania priligy online na dziś

Gościmy

Naszą witrynę buy levitra przegląda teraz 103 gości