Start
Goście z Rozmierzy

W buy levitra sobotę, 27 maja w odwiedziny do naszej parafii przyjechali mieszkańcy Rozmierzy - rodzinnej miejscowości naszego proboszcza. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej kawy, przy której sołtys Bogacicy opowiadał o jej historii i nie tylko. Potem odwiedzili wszystkie świątynie naszej parafii. Wysłuchali co ciekawszych informacji buy clomid online o jej życiu i funkcjonowaniu. W kościele na Wierzchach odprawili nabożeństwo majowe. Z ogromną uwagą i zaciekawieniem przysłuchiwali się opowiadaniu członkiń Stowarzyszenia Bogatalanta, co ostatecznie zaowocowało zaproszeniem do rewizyty. Na koniec spacer po Bogacicy i wspólne pieczenie kiełbasek na farskim ogródku i odjazd. Dziękujemy naszym gościom za miłą obecność. Do zobaczenia w Rozmierzy.

 

 

Czytania buy clomid online na dziś

Gościmy

Naszą witrynę przegląda buy priligy online teraz 47 gości