Start
Nowi ministranci słowa Bożego.

20 - KopiaW buy clomid dniach 19-25.02 2017 odbywał się w ośrodku rekolekcyjnym w Raciborzu - Miedonii diecezjalny kurs lektorski, prowadzony przez ks. Zygfryda Waskina i kilku innych księży. W kursie tym brali udział nasi parafianie: Adrian Gruhs, Łukasz Mendel i Maciej Kinder. Po uzyskaniu pozytywnych wyników we wszystkich testach i egzaminach zostali dopuszczeni do lektorskiej promocji.

Na buy priligy online zakończenie kursu ks. bp Rudolf Pierskała ustanowił naszych młodzieńców lektorami (łącznie było wszystkich 70). Cieszymy się niezmiernie tym faktem i życzymy nowym, młodym lektorom, aby z radością przystępowali do swojej posługi w naszej parafialnej świątyni a ona stawała się dla nich źródłem osobistej satysfakcji.

 

Czytania buy clomid online na dziś

Gościmy

Naszą witrynę buy levitra online przegląda teraz 28 gości