Start
Pielgrzymka do Chorwacji 2017

Marija Bistrica - Sibenik - Trogir - Split - Medjugorje - Krizevac - Podbrdo -

Blagaj - Mostar - Dubrownik - Makarskie Lourdes - Jeziora Plitwickie

Zapraszamy!

Termin: 1-9.09.2017

Cena: 1590 zł

1.09

Zbiórka w godzinach wieczornych. Wyjazd z Bogacicy w kierunku Medjugorje. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię.

2.09

Przyjazd do miejscowości Marija Bistrica. Jest to niewielka miejscowość, położona w pobliżu Parku Krajobrazowego Medvednica. Tu znajduje się jedno z najważniejszych sanktuariów maryjnych Chorwacji, określane często przez Chorwatów "Chorwacką Częstochową". Przejazd do hotelu w okolice Zadaru. CZas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

3.09

Śniadanie. Przejazd do Sibenika i zwiedzanie. Przejazd do Splitu i zwiedzanie. Przejazd do Medjugorje. Obiadokolacja. Nocleg.

4.09

Śniadanie. Pobyt w Medjugorje. Droga Krzyżowa na Krizevac. Przejazd nad Wodospady Kravica - kąpiel i wypoczynek. Powrót do Medjugorje. Udział w nabożeństwie różańcowym i Mszy św. Obiadokolacja. Nocleg.

5.09

Śniadanie. buy kamagra online Różaniec na Górze Objawień Podbrdo. Przejazd do Blagaj, do klasztoru derwiszów. Przejazd do Mostaru i zwiedzanie miasta. Powrót do Medjugorje, obiadokolacja i nabożeństwo wieczorne. Nocleg.

6.09

Śniadanie. Przejazd do Dubrownika i zwiedzanie miasta. Rejs statkiem turystycznym wzdłuż murów miejskich. Przejazd do hotelu Neum. Czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

7.09

Śniadanie. buy priligy Wypoczynek na plaży. Obiadokolacja. Nocleg.

8.09Śniadanie. buy levitra Przejazd do Vepric, do chorwackiego sanktuarium Matki Bożej z Lourdes.Przejazd do Plitwickiego Parku Narodowego. Wyjazd w kierunku Polski.

9.09

Przyjazd do Bogacicy w godzinach przedpopołudniowych. Zakończenie pielgrzymki.

 

Świadczenia:

Przejazd clomid online komfortowym autokarem,

Pilot - przewodnik,

Zakwaterowanie: clomid online 6 noclegów w hotelach ***, pokoje 2-3 osobowe z łazienkami

Wyżywienie: 6 obiadokolacji + 6 sniadań

Ubezpieczenie

Uwaga: Na realizację programu należy zabrać ze sobą 85 €. Kwota ta nie podlega rozliczeniu i obejmuje bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zgodnie z programem, opłaty turystyczne przy wjeździe do miast, taksy klimatyczne, opłaty za miejscowych przewodników, bilet na rejs w Dubrowniku. Cena nie obejuje również kosztów napojów do obiadokolacji. Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

 

Czytania na dziś

Gościmy

propecia online Naszą witrynę przegląda teraz 95 gości