Start
św. Mikołaj

W buy clomid bogackiej sali wiejskiej odbyło się w niedzielę, 4.12, spotkanie dzieci i młodzieży należących do naszych grup parafialnych ze św. Mikołajem.

Ministranci, levitra online marianki i ich rodzice przybyli, aby wyczekiwać znanego wszystkim Świętego. Ku radości wszystkich, w pewnym momencie, przy dźwięku dzwonka pojawił się, nie wiadomo skąd, św. Mikołaj. Nikogo nie pominął. Każde dziecko otrzymało miły prezent. Chociaż nektórzy wybrańcy musieli przejść mały egzamin, a pytania św. Mikołaja nie były łatwe.

W priligy online ramach tego spotkania śpiewane były również piosenki o św. Mikołaju a na koniec odbył się turniej wiedzy liturgcznej (i nie tylko) pomiędzy mariankami a ministrantami. Zwycięska drużyna otrzymała słoik z cukierkami, by sprawiedliwie obdzielić nimi wszystkich uczestników.

 

Czytania buy kamagra na dziś

Gościmy

Naszą witrynę przegląda buy clomid online teraz 41 gości