Start
Dzień Papieski - inny niż wszystkie

Osiemnasty dzień października został wybrany na pierwszy dzień rekolekcji szkolnych.

Nasza buy priligy online parafia, we współpracy z dyrekcjami szkoły podstawowej i gimnazjum, przeprowadziła ten dzień włączając go w obchody XVI Dnia Papieskiego. W związku z tym również tematyka naszych rekolekcji sprowadziła się do przypomnienia osoby św. Jana Pawła II i jego nauczania.
Do buy generic propecia online tego dnia dzieci i młodzieży przygotowywały się od miesiąca. Już wcześniej panie polonistki zachęciły gimnazjalistów do udziału w konkursie recytatorskim, w którym należało przygotować wiersze napisane przez Karola Wojtyłę. Katecheci zaś obu szkół namawiali swoich podopiecznych do przygotowania koszulki papieskiej. Nie zabrakło też chętnych do stworzenia papieskiego plakatu.
W buy levitra online sam dzień, wszyscy spotkali się w kościele parafialnym na Mszy św. Wśród radosnego śpiewania o aureoli zawiązała się szkolna Róża Różańcowa, do której wstąpiło raptem 110 uczniów. Kolejny punkt dnia był przeznaczony ewidentnie dla ciała. To poczęstunek papieską kremówką. Potem dzieciaki podzieliły się wiekowo na kilka grup, by w salach, razem ze swoimi nauczycielami, oglądać projekcje filmowe o św. Janie Pawle II, powstałe na przestrzeni pontyfikatu świętego papieża. Ostatnia część naszego dnia rekolekcyjnego odbyła się na sali gimnastycznej, gdzie brzmiała muzyka i śpiew, panowała ogólna atmosfera radości, a ci, którzy włożyli najwięcej pracy w przygotowanie się do tego dnia - przygotowali wiersze, koszulki i plakaty - mogli zaprezentować swoje umiejętności. Zostali za to pięknie nagrodzeni.

 

 

Czytania buy kamagra online na dziś

Gościmy

Naszą buy clomid witrynę przegląda teraz 105 gości