Start
Kapituła FZŚ

W buy priligy online pierwszą niedzielę października członkowie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich naszej parafii przeżywali wizytację oraz kapitułę.

Odbywały clomid online się one pod okiem o. Mirona Góreckiego OFM z Opola. Franciszkanin przez całą niedzielę głosił w parafii kazania o tematyce franciszkańskiej, zachęcając wiernych do naśladowania św. Ojca Założyciela. Następnie w godzinach popołudniowyh dokonał wizytacji, czyli sprawdzenia formalnej działalności III Zakonu i przewodniczył kapitule, czyli wyborom nowego zarządu. Poprzez demokratyczne głosowanie członkowie FZŚ wybrali na nową przełożoną siostrę Hildegardę Wodara z Bogacicy.

Niech buy generic propecia online dobry Bóg, za wstawiennictwem św. Franciszka, błogosławi nowo wybranym w ich posługiwaniu tej wspólnocie.

 

Czytania buy kamagra na dziś

Gościmy

buy levitra online Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości