Start
Dzień Papieski
poniedziałek, 26 września 2016 17:58

O godzinie 15.15 wyjazd na rowerach polną drogą do Wierzchów. Około 16.00 nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Godz. 16.45 przejazd na plac, w którym rozpalimy ognisko. Produkty spożywcze potrzebne do ogniska (kiełbaski, chleb) proszę zabrać we własnym zakresie. Około 18.00 wyjazd powrotny w stronę Bogacicy. Warto zabrać ze sobą kamizelkę odblaskową i latarkę.

W razie złych warunków atmosferycznych (deszcz) rajd się nie odbędzie.

 

 
Nasz Patron - Michael
środa, 21 września 2016 13:31

Kościół katolicki wzywa pomocy świętego Michała przy umierających, on bowiem wyznaczony jest przez Boga do tego, aby wiódł dusze chrześcijan przed sąd Boży. Dla tych, którzy w chwili zgonu oddają się pod jego opiekę i proszą o jego orędownictwo, jest św. Michał dzielnym pomocnikiem. Dlatego też modli się Kościół przy konającym: „Święty Michale, archaniele, wspomagaj nas w walce, abyśmy na sądzie Bożym nie poszli na zgubę”. Kto zatem pragnie w ostatniej godzinie doznać pomocy tego archanioła, niech się wyrzeknie grzechu, szatana i jego pokus.

Więcej…
 
Wprowadzenie nowego proboszcza

Po priligy online myśli dekretu księdza biskupa Andrzeja Czai, nowym proboszczem bogackiej parafii został ks. Piotr Piontek. W niedzielę 11.09.2016 uroczyście został wprowadzony na urząd. Przed księdzem dziekanem, Piotrem Glinką, złożył wyznanie wiary i przysięgę wierności przyjmowanym obowiązkom.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 następna > ostatnia >>

buy kamagra online Strona 11 z 11

Czytania buy clomid online na dziś

Gościmy

Naszą buy clomid online witrynę przegląda teraz 19 gości