Start
Zaproszenie na bal
piątek, 21 października 2016 13:30

 
Chrystus Królem!
niedziela, 16 października 2016 04:17
List pasterski Episkopatu Polski w sprawie Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana
 
... Już dzisiaj bardzo prosimy, aby proklamację Jubileuszowego Aktu poprzedziła nowenna, odmawiana w naszych świątyniach, klasztorach i seminariach. Odmawiajmy również w naszych domach „Modlitwę do Jezusa, naszego Króla i Pana”, którą dołączamy do tego listu.
Więcej…
 
Różańcowa pielgrzymka
piątek, 07 października 2016 03:54

Zaproszenie skierowane do członków Żywego Różańca.

Więcej…
 
Ave Maria
środa, 05 października 2016 08:51

Ave Maria – woła cały świat!

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.

Ave Maria, gratia plena, Dominus tecum; benedicta tu in mulieribus, et benedictus fructus ventris tui, Iesus. Sancta Maria, Mater Dei, ora pro nobis peccatoribus, nunc et in hora mortis nostrae. Amen.

Więcej…
 
Kapituła FZŚ
niedziela, buy levitra 02 października 2016 15:49

W buy kamagra online pierwszą niedzielę października członkowie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich naszej parafii przeżywali wizytację oraz kapitułę.

Więcej…
 
Dzień Papieski
poniedziałek, 26 września 2016 17:58

O godzinie 15.15 wyjazd na rowerach polną drogą do Wierzchów. Około 16.00 nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Godz. 16.45 przejazd na plac, w którym rozpalimy ognisko. Produkty spożywcze potrzebne do ogniska (kiełbaski, chleb) proszę zabrać we własnym zakresie. Około 18.00 wyjazd powrotny w stronę Bogacicy. Warto zabrać ze sobą kamizelkę odblaskową i latarkę.

W razie złych warunków atmosferycznych (deszcz) rajd się nie odbędzie.

 

 
Wprowadzenie nowego proboszcza

Po buy clomid online myśli dekretu księdza biskupa Andrzeja Czai, nowym proboszczem bogackiej parafii został ks. Piotr Piontek. W niedzielę 11.09.2016 uroczyście został wprowadzony na urząd. Przed księdzem dziekanem, Piotrem Glinką, złożył wyznanie wiary i przysięgę wierności przyjmowanym obowiązkom.

 

Więcej…
 
Nasz Patron - Michael
środa, 21 września 2016 13:31

Kościół buy propecia online katolicki wzywa pomocy świętego Michała przy umierających, on bowiem wyznaczony jest przez Boga do tego, aby wiódł dusze chrześcijan przed sąd Boży. Dla tych, którzy w chwili zgonu oddają się pod jego opiekę i proszą o jego orędownictwo, jest św. Michał dzielnym pomocnikiem. Dlatego też modli się Kościół przy konającym: „Święty Michale, archaniele, wspomagaj nas w walce, abyśmy na sądzie Bożym nie poszli na zgubę”. Kto zatem pragnie w ostatniej godzinie doznać pomocy tego archanioła, niech się wyrzeknie grzechu, szatana i jego pokus.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 11

Czytania buy clomid online na dziś

Gościmy

priligy online Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości