Start
Adoro te devote
poniedziałek, 27 lutego 2017 22:16

Modlitwa na Wielki Post

Niebieski Ojcze, jestem wezwany, aby kroczyć w świetle Chrystusa, Twojego Syna, i aby wierzyć w jego mądrość. Podczas Wielkiego Postu poddaję się Mu coraz bardziej i staram się wierzyć w Niego całym moim sercem. Wkraczam na ścieżkę skruchy abym w umieraniu dla siebie mógł powstać do nowego życia.

Panie Jezu, Ty przepowiadałeś pokój dla grzesznego świata i przyniosłeś ludzkości dar pojednania przez Twoje cierpienie i śmierć. Kocham Cię i z radością noszę imię 'Chrześcijanin'. Ucz mnie iść za Twoim przykładem. Powiększaj moją wiarę, nadzieję i miłość, abym mógł zamieniać nienawiść w miłość, a konflikty w pokój.

Kochający Odkupicielu przez Twoją mękę naucz mnie wypierać się siebie, umocnij mnie przeciw złu i niepomyślności, a przez to uczyń mnie gotowym do świętowania Twojego Zmartwychwstania. Uzdrowicielu ciała i duszy, ulecz choroby mojego ducha, abym mógł wzrastać w świętości w Twojej nieustannej trosce. Wybacz mi winy przeciwko jedności Twojej rodziny; naucz mnie kochać tak jak Ty kochasz mnie.

Dobry Mistrzu, naucz mnie pamiętać o godności, jaką mi dałeś na Chrzcie Świętym, abym żył dla Ciebie w każdej chwili. Daj mi serce doskonałe do przyjęcia Twojego zadania, abym przyniósł w przyszłości owoc cierpliwości. Odnów moją gorliwość do pracy z Tobą w budowaniu lepszego świata, aby moi przyjaciele mogli usłyszeć Twoją Dobrą Nowinę pokoju i sprawiedliwości.
Amen.

 
Nowi ministranci słowa Bożego.
niedziela, 26 lutego 2017 kamagra online 05:36

20 - KopiaW dniach 19-25.02 2017 odbywał się w ośrodku rekolekcyjnym w Raciborzu - Miedonii diecezjalny kurs lektorski, prowadzony przez ks. Zygfryda Waskina i kilku innych księży. W kursie tym brali udział nasi parafianie: Adrian Gruhs, Łukasz Mendel i Maciej Kinder. Po uzyskaniu pozytywnych wyników we wszystkich testach i egzaminach zostali dopuszczeni do lektorskiej promocji.

Na zakończenie kursu ks. bp Rudolf Pierskała ustanowił naszych młodzieńców lektorami (łącznie było wszystkich 70). Cieszymy się niezmiernie tym faktem i życzymy nowym, młodym lektorom, aby z radością przystępowali do swojej posługi w naszej parafialnej świątyni a ona stawała się dla nich źródłem osobistej satysfakcji.

 
Wielki Post!!!
sobota, 25 lutego 2017 20:06

Wielki Post  - zaczyna się już!

     Popielec (albo Środa Popielcowa) to w kalendarzu chrześcijańskim pierwszy dzień Wielkiego Postu.

Więcej…
 
Cyryl i Metody
niedziela, 12 clomid online lutego 2017 06:19

Cyryl i Metody


     Tym dwóm braciom ludy słowiańskie zawdzięczają miejsce w chrześcijańskiej Europie. Dzięki misji świętych Cyryla i Metodego Słowianie nie tylko poznali wiarę w jedynego Boga, ale także zostali przyjęci do grona cywilizowanych narodów naszego kontynentu.

Więcej…
 
Zaproszenie na koncert
sobota, 14 stycznia 2017 buy priligy 19:20

 
Wyspa Tropikalna
sobota, 07 stycznia 2017 19:36

Razem z mniejszością niemiecką organizujemy wyjazd do Tropical Island.

Więcej…
 
Na Boże Narodzenie
sobota, 17 grudnia 2016 17:38

Bliski już jest czas Bożego Narodzenia…

Na te dni pełne łaski pragniemy Wam, drodzy Parafianie, przekazać serdeczne życzenia. Zatrzymujemy się w tym czasie obok bliskich nam osób jakby z większą dawką dobroci i życzliwości. Jako chrześcijanie świętujący Narodzenie Pana nie możemy wyzuć z siebie tych wszystkich dobrych uczuć, emocji, które sam Bóg wpisał w nasze istnienie. Jednakże, do dobroci nie wolno się przyzwyczaić. Ani do tej okazywanej innym, bo wtedy powszednieje ona i staje się dla nas pustą, bezduszną rutyną, ani do tej przyjmowanej od innych, bo wtedy moglibyśmy się stać roszczeniowi, pretensjonalni i aroganccy.

Życzymy Wam dobroci, która żyje, odpowiada na ciągle nowe potrzeby człowieka; dobroci, która reflektuje nad sobą, jest zawsze aktualna
i dostrzega, czego w danym momencie potrzeba drugiemu; dobroci, która nie jest wynikiem przyzwyczajenia, ale przemyślenia.

Niech sprawi to łaska Chrystusa, który pośród nas również jest ciągle żywy.

     Błogosławionych Świąt

Bożego Narodzenia!

Wasi duszpasterze

 
My fair lady
poniedziałek, 02 stycznia 2017 22:15

Więcej…
 
Pielgrzymka do Chorwacji 2017
sobota, 10 grudnia 2016 14:08

Marija buy levitra Bistrica - Sibenik - Trogir - Split - Medjugorje - Krizevac - Podbrdo -

Blagaj - Mostar - Dubrownik - Makarskie Lourdes - Jeziora Plitwickie

Zapraszamy!

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 buy propecia online z 12

Czytania na dziś

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości