Start
Zaproszenie na koncert
sobota, 14 stycznia 2017 19:20

 
Wyspa Tropikalna
sobota, 07 stycznia 2017 19:36

Razem z mniejszością niemiecką organizujemy wyjazd do Tropical Island.

Więcej…
 
My fair lady
poniedziałek, 02 stycznia 2017 22:15

Więcej…
 
Na Boże Narodzenie
sobota, 17 grudnia 2016 17:38

Bliski już jest czas Bożego Narodzenia…

Na te dni pełne łaski pragniemy Wam, drodzy Parafianie, przekazać serdeczne życzenia. Zatrzymujemy się w tym czasie obok bliskich nam osób jakby z większą dawką dobroci i życzliwości. Jako chrześcijanie świętujący Narodzenie Pana nie możemy wyzuć z siebie tych wszystkich dobrych uczuć, emocji, które sam Bóg wpisał w nasze istnienie. Jednakże, do dobroci nie wolno się przyzwyczaić. Ani do tej okazywanej innym, bo wtedy powszednieje ona i staje się dla nas pustą, bezduszną rutyną, ani do tej przyjmowanej od innych, bo wtedy moglibyśmy się stać roszczeniowi, pretensjonalni i aroganccy.

Życzymy Wam dobroci, która żyje, odpowiada na ciągle nowe potrzeby człowieka; dobroci, która reflektuje nad sobą, jest zawsze aktualna
i dostrzega, czego w danym momencie potrzeba drugiemu; dobroci, która nie jest wynikiem przyzwyczajenia, ale przemyślenia.

Niech sprawi to łaska Chrystusa, który pośród nas również jest ciągle żywy.

     Błogosławionych Świąt

Bożego Narodzenia!

Wasi duszpasterze

 
Pielgrzymka do Chorwacji 2017
sobota, 10 grudnia 2016 14:08

Marija Bistrica - Sibenik - Trogir - Split - Medjugorje - Krizevac - Podbrdo -

Blagaj - Mostar - Dubrownik - Makarskie Lourdes - Jeziora Plitwickie

Zapraszamy!

Więcej…
 
Nowe osoby w grupach parafialnych
czwartek, 08 grudnia 2016 buy clomid online 19:26

W drugim tygodniu Adwentu stała się rzecz bardzo miła - do LSO i Dzieci Maryi przyjęliśmy nowych kandydatów. Troje dzieci do ministrantów i trzy dziewczynki do marianek. Cieszymy się bardzo i prosimy Pana Boga, żeby dał Im odważne serca i niegasnący zapał do trwania w służbie Bożej.

 
Niepokalana
sobota, 03 grudnia 2016 14:33

 

Maryjo niepokalanie poczęta, módl się za nami!

Więcej…
 
św. Mikołaj
poniedziałek, 05 grudnia 2016 03:59

W kamagra online bogackiej sali wiejskiej odbyło się w niedzielę, 4.12, spotkanie dzieci i młodzieży należących do naszych grup parafialnych ze św. Mikołajem.

Więcej…
 
Mama, tata i dzieci.
niedziela, 27 listopada 2016 05:04

Artykuł 9 Karty Praw Podstawowych UE chroni autonomię państw członkowskich w obszarze prawa małżeńskiego i rodzinnego. Jednak już od dłuższego czasu, Unia przyjmuje coraz większą liczbę aktów prawnych dotyczących małżeństwa i rodziny, które mają istotny wpływ na sposób ich rozumienia. Wiele wpływowych grup usiłuje wykorzystać tę aktywność UE zmierzając do prawnego zakwestionowania naturalnej tożsamości małżeństwa.

Dlatego zarejestrowaliśmy Europejską Inicjatywę Obywatelską (EIO) Mama Tata i Dzieci, aby się upewnić, że Unia nie narzuci Polsce, ani żadnemu innemu krajowi członkowskiemu, ideologicznych regulacji zmierzających do zakwestionowania prawdy o małżeństwie, jako związku kobiety i mężczyzny. Chcemy, by na gruncie prawa europejskiego pojęcia „małżeństwo” oraz „rodzina” były używane jedynie w ich prawdziwym znaczeniu.

Aby buy levitra było to możliwe, musimy zebrać pod Inicjatywą co najmniej milion podpisów na terenie UE. Zbieranie podpisów popierających inicjatywę jest możliwe wraz z uruchomieniem elektronicznego systemu ich zbierania, który jest już gotowy.

Ty buy priligy możesz włączyć się w walkę o rodzinę już teraz! Możesz złożyć swój podpis w parafii.

Daj nam znać, że jesteś zainteresowany udziałem w akcji "Mama, Tata i Dzieci". Wypełnij formularz - złóż swój podpis!

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 11

Czytania na dziś

Gościmy

Naszą witrynę przegląda clomid online teraz 46 gości