Start
Goście z Rozmierzy
czwartek, 01 czerwca 2017 00:00

W sobotę, 27 maja w odwiedziny do naszej parafii przyjechali mieszkańcy Rozmierzy - rodzinnej miejscowości naszego proboszcza. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej kawy, przy której sołtys Bogacicy opowiadał o jej historii i nie tylko. Potem odwiedzili wszystkie świątynie naszej parafii. Wysłuchali co ciekawszych informacji o jej życiu i funkcjonowaniu. W kościele na Wierzchach odprawili nabożeństwo majowe. Z ogromną uwagą i zaciekawieniem przysłuchiwali się opowiadaniu członkiń Stowarzyszenia Bogatalanta, co ostatecznie zaowocowało zaproszeniem do rewizyty. Na koniec spacer po Bogacicy i wspólne pieczenie kiełbasek na farskim ogródku i odjazd. Dziękujemy naszym gościom za miłą obecność. Do zobaczenia w Rozmierzy.

 

 
Pielgrzymka parafialna
czwartek, 27 kwietnia 2017 12:41

Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce parafialnej "Śladami św. brata Alberta"

Więcej…
 
Wielkanoc
poniedziałek, 17 kwietnia 2017 04:30

 
Boży Grób
poniedziałek, 17 kwietnia 2017 04:27

 
Krzyż
poniedziałek, 17 kwietnia 2017 04:24

 
Ciemnica
niedziela, 16 kwietnia 2017 21:49

 
Czas na rekolekcje
poniedziałek, 03 kwietnia 2017 20:17

Wielki Post sprzyja organizowaniu rekolekcji. Mogą one mieć bardzo różny charakter, przebieg i treść. Wszystkim jednak przyświeca jeden cel: uświęcenie, poprawa życia, zbliżenie się do Boga. Nasza Szkoła Podstawowa i Gimnazjum przeżywały swoje rekolekcje w 4. tygodniu Wielkiego Postu pod hasłem: Stanę pod krzyżem. Dzieci i młodzież odkrywały wartości swojego życia, które można ofiarować cierpiącemu Jezusowi. Gimnazjalistom pomogła w tym grupa ewangelizayjna Full Power Spirit.

W kolejnym wielkopostnym tygodniu rekolekcje przeżywają dorośli. Prowadzi je i słowo Boże głosi sercanin, ks. dr Włodzimierz Płatek z Krakowa.

 
Droga Krzyżowa
niedziela, 09 kwietnia 2017 18:20

Składamy serdeczne podziękowania WSZYSTKIM, buy clomid którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania, realizacji i uświetnienia tego nabożeństwa Drogi Krzyżowej, w którym obejmowaliśmy modlitwą różne stany i grupy naszej parafialnej wspólnoty. Dziękujemy również WSZYSTKIM, levitra online którzy chcieli modlić się w ten sposób i uczestniczyli w nabożeństwie.

I Bogu niech będą dzięki, za wszelkie łaski, które przy okazji tej Drogi Krzyżowej nam okazał.

Duszpasterze parafii.

 
Adopcja - bez formalności.
piątek, 10 marca 2017 13:54

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeżywana jest jednocześnie jako Dzień Świętości Życia. Kościół modli się w intencji życia ludzkiego świętego „od poczęcia, aż do naturalnej śmierci”. Wyrazem troski o dar życia, oprócz szeroko pojętej promocji życia, jest dzieło Duchowej Adopcji. Jest to modlitewna pomoc dzieciom poczętym, jeszcze nienarodzonym, a zagrożonym w swoim istnieniu oraz szczególne wsparcie rodziców poczętego dziecka. 

Pełna poprawna nazwa brzmi: „Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego Zagrożonego Zagładą”. Nie jest to więc adopcja prawna dziecka po urodzeniu, pozbawionego opieki rodzicielskiej, do rodziny zastępczej, ale adopcja duchowa dziecka poczętego zagrożonego zabiciem w łonie matki. Wyrażana jest osobistą modlitwą jednej osoby o ocalenie życia dziecka wybranego przez Boga Dawcę Życia. Trwa przez 9 miesięcy, okres wzrostu dziecka w łonie matki. Zobowiązanie adopcyjne, poprzedza przyrzeczenie, które je utwierdza.

Istota priligy online Duchowej Adopcji wynika z osobistego: modlitewnego i uczynkowego wstawiennictwa do Jezusa Chrystusa osoby adoptującej duchowo, wstawiennictwo o pomoc w ratowaniu od zagłady jednego nieznanego, lecz wybranego przez Boga-Dawcę Życia zagrożonego aborcją dziecka.

W sobotę, 25. marca na Mszach św. wieczornych, będzie można przystąpić do takiej duchowej adopcji. Osoby, które chciałyby podjąć się tego zadania, prosimy, aby  (ze względów organizacyjnych) wcześniej zapisały się na listach wyłożonych w naszych kościołach. 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona propecia online 8 z 12

Czytania na dziś

Gościmy

Naszą witrynę przegląda buy kamagra online teraz 34 gości