Start
Warsztaty w Bogacicy
sobota, 16 września 2017 07:41

 

 

W dniach poprzedzających nasz parafialny odpust ku czci św. Michała Archanioła odbędą się w naszej parafii warsztaty śpiewu liturgicznego.

Więcej…
 
Rusza ZIARNO
piątek, 15 września 2017 13:42

Od najbliższej niedzieli ruszamy w naszych kościołach z nowym projektem. Nazywa się ZIARNO. Jest to zabieg, który ma na celu ułatwienie zapamiętania słyszanego słowa Bożego - szczególnie zaś Ewangelii. Skierowany jest do dzieci szkoły podstawowej.
Na Mszach niedzielnych każdy młody uczestnik będzie mógł otrzymać jedno ZIARNO, czyli kolorową karteczkę, z tekstem Ewangelii z danego dnia oraz z zadaniami do rozwiązania w domu. Po wykonaniu zadań wpisuje ich rozwiązania w odpowiednim miejscu, dopisuje swoje dane i przynosi odcięty fragment kartki na najbliższą Mszę szkolną. Z zebranych kuponów będziemy rozlosowywać nagrody.
Każdy buy clomid online uczestnik otrzyma też pudełeczko, w którym będzie mógł składać kolejne ziarna. Zachęcamy do udziału w tym!
 
Chorwacja pozdrawia.
sobota, 02 września 2017 16:37

Pielgrzymi z Chorwacji pozdrawiają.

Szósty dzień naszej podróży spędziliśmy właściwie znowu na terenie Bośni i Hercegowiny w Neum. Dzień odpoczynku, kąpieliw morzu, spacerów, podziwiania pięknej przyrody.

Więcej…
 
Pielgrzymie pozdrowienia.
piątek, 11 sierpnia 2017 16:36

Obchody kalwaryjskie to wspaniały czas. Rozważanie Męki Chrystusa, wspólne śpiewanie przy grze orkiestry, raz mozolne wspinanie się pod górę a raz ostrożne schodzenie w dół. Wielkie dzieło pokutne, którego podjęła się grupa ponad 50 osób z naszej parafii i z Bażan, z pewnością wyjednało niezliczone Boże łaski dla wszystkich modlących się pielgrzymów i ich bliskich. Oby kultywowanie tej formy modlitwy znajdowało nowych zwolenników.

Więcej…
 
Zaproszenie do operetki
niedziela, 27 sierpnia 2017 00:00

Więcej…
 
Po koloniach.
czwartek, 10 sierpnia 2017 09:43

W dniach 28.07-5.08.2017 dzieci i młodzież z grup parafialnych miały możliwość uczestniczyć w zorganizowanych dla nich koloniach w Jarosławcu, nad Morzem Bałtyckim.

Więcej…
 
Odpust w Oleśnie
sobota, 22 lipca 2017 09:46

 
Z wizytą u św. Alberta
poniedziałek, 03 lipca 2017 00:00


Historia świętego Brata Alberta mocno zagnieździła się w naszych umysłach i sercach. Pielgrzymowaliśmy jego śladami. Zwiedzaliśmy miejsca, w których on przyszedł na świat, żył, pracował, tworzył, modlił się i umierał. Kraków, Igołomia, Sanktuarium Ecce Homo, Muzeum św. Alberta, przytulisko, zgromadzenie sióstr Albertynek i braci Albertynów. Pochylaliśmy się nad historią jego życia, w którym bardzo wiele miejsca poświęcił drugiemu, potrzebującemu człowiekowi. Niech za przyczyną tego wielkiego Święego nie brakuje nam sił do spieszenia innym z pomocą.

 
Dla każdego coś nowego
wtorek, 18 lipca buy clomid online 2017 06:44

Wprawdzie kamagra online jesteśmy dopiero nieco za połową roku kalendarzowego, możemy jednak już w tym momencie dokonać pewnego gospodarczego reasume z życia naszej parafii, gdyż gołym okiem widać, że coś się zmieniło.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona buy generic propecia online 6 z 11

Czytania buy levitra na dziś

Gościmy

Naszą buy priligy online witrynę przegląda teraz 55 gości